Supa

 • Supë pule
  450 L

  Supë pule e bardhë me gjalp të djegur

 • Supë me perime
  400 L

  Supë me perime, me bukë krokante dhe hudhër

 • Supë peshku
  500 L

  Supë peshku e aromatizuar me koper dhe kos

 • Supë Brokoli
  500 L

  Supë Brokoli

 • Supë Fasule
  500 L

  Krem Fasule dhe Sherebelë

Sallata

 • Sallatë Rukola me Oktapod
  600 L

  Bajame te thata, selino, affumicata scarmoza, rukola, pomodorini

 • Sallatë me rukola
  400 L

  Sallate rukola, parmixhana e pomodorini

 • Sallatë jeshile me karkalecë
  500 L

  Sallatë jeshile me karkalecë e portokall

 • Sallatë jeshile
  550 L

  Sallate jeshile, peshk ton, pomodorini, qepe e kuqe, ullinj dhe kubeti

 • Spinaq Sote
  400 L

  Spinaq Sote

 • Perime zgare
  400 L

  Perime zgare

 • Perime te ziera
  400 L

  Perime te ziera

 • Sallatë greke
  400 L

  Sallatë greke

 • Sallatë cezar
  500 L

  Sallatë cezar

 • Sallatë kapreze
  600 L

  Sallatë kapreze

 • Sallatë gambero
  600 L

  kërpudha, pancet, selino, radikio, ajzberg, pomodorini dhe parmixhano

Antipasta Deti

 • Tartar Toni
  700 L

  Tartar Toni me avokado

 • Tartar Salmoni
  800 L

  Tartar Salmoni me portokall dhe koper

 • Karpacio Levreku
  650 L

  Karpacio Levreku

 • Karpacio Oktapodi
  700 L

  Karpacio Oktapodi

 • Sallate deti
  1000 L

  Sallate deti

 • Karpaco salmoni i marinuar
  700 L

  Karpaco salmoni I marinuar me panxhar, kafe dhe portokall e shoqeruar me buke te thekur krem filadelfia dhe klorofil

 • Kroketa peshku
  400 L

  Kroketa peshku me salce caperi dhe acchuge

 • Karkaleca me salce pikante
  800 L

  Karkaleca me salce pikante dhe djathe te bardhe te grire

 • Oktapod zgare
  850 L

  Oktapod zgare me krem patate vjole,herba cipolino dhe limon

Antipasta Toke

 • Tartar vici
  850 L

  Tartar vici

 • Mix djathrash
  800 L

  Mix djathrash

 • Karpaco vici
  800 L

  Karpaco vici me rukola e parmixhano

 • Porcini te zgares
  600 L

  Porcini te zgares me skalje parmixhana

 • Kerpudha te mbushura
  500 L

  Kerpudha te mbushura (pancete,gorgonzola e salce tartufi)

 • Thes krepi
  500 L

  Thes krepi me riccota, pule dhe salce zaferano

 • Role
  700 L

  Role asparag te mbledhur me pancete dhe salce beshamel

Pjatë e Parë

 • Rissoto me brokoli
  700 L

  Rissoto me brokoli, veze te marinuar dhe krem djathi

 • Rissoto porcini e tartuf
  900 L

  Rissoto porcini e tartuf

 • Rissoto me fruta deti
  900 L

  Rissoto me fruta deti

 • Rissoto me karkaleca
  850 L

  Rissoto me karkaleca, spinaq e gorgonzola

 • Rissoto me karkaleca
  900 L

  Rissoto me karkaleca, spinaq e pinoli(stika pishe)

 • Rissoto me zaferano
  900 L

  Rissoto me zaferano, kungull e pancete

 • Pakeri me peshkatrice
  950 L

  Pakeri me peshkatrice

 • Linguini me levrek
  850 L

  Linguini me levrek

 • Spageti me pomodorini e borzilok
  650 L

  Spageti me pomodorini e borzilok

 • Linguini me fruta deti
  900 L

  Linguini me fruta deti

 • Taliatele me karkalec e kungull
  850 L

  Taliatele me karkalec e kungull

 • Saccotini me levrek
  900 L

  Saccotini me levrek, krem lulelaker e perla domate

 • Ravioli me patate e proshute cotto
  800 L

  Ravioli me patate e proshute cotto

 • Pasta me skampi
  1000 L

  Pasta me skampi

 • Orecchiette me mish vici
  800 L

  Orecchiette me mish vici, kungull, domate e fresket

 • Pasta me ragu qingji
  750 L

  Pasta me ragu qingji

Pjatë e dytë

 • Fileto levreku
  1200 L

  Fileto levreku me patate te shtypur spinaq dhe qumesht kokosi

 • Ton zgare
  1100 L

  Ton zgare

 • Fileto Gjuheze
  1100 L

  Fileto Gjuheze me vere e limon

 • Ton tataki
  1100 L

  Ton tataki

 • Fileto salmoni
  1300 L

  Fileto salmoni me krem kungulli, quinoa e patate

 • Tris peshku ne zgare
  1100 L

  Tris peshku ne zgare

 • Taliat vici me pesto
  1100 L

  Taliat vici me pesto, rukola dhe salce parmixhano

 • Fileto vici
  1200 L

  Fileto vici me salce demiglass dhe shampinjon

 • Gjoks Pate
  1500 L

  Gjoks Pate

 • Kare qingji
  1400 L

  Kare qingji shoqeruar sipas deshires

 • Fiorentina
  6000 Lek/Kg

  Fiorentina

Produkte deti te egra

 • Skampi i vogel
  5000 Lek/Kg

  Skampi i vogel

 • Skami i pare
  6500 Lek/Kg

  Skami i pare

 • Skampi i madh
  8000 Lek/Kg

  Skampi i madh

 • Karkalec tiger
  6000 Lek/Kg

  Karkalec tiger

 • Karakalec vjole i pare
  9000 Lek/Kg

  Karakalec vjole i pare

 • Karakalec vjole i dyte
  7000 Lek/Kg

  Karakalec vjole i dyte

 • Vongole
  3500 Lek/Kg

  Vongole

 • Fasolari
  4000 Lek/Kg

  Fasolari

 • Capesante
  3500 Lek/Kg

  Capesante

 • Ostrike
  2500 Lek/Kg

  Ostrike

 • Astice
  7000 Lek/Kg

  Astice

 • Levrek i eger
  6000 Lek/Kg

  Levrek i eger

 • Levrek alivamenti
  5000 Lek/Kg

  Levrek alivamenti

 • Koce i eger
  6500 Lek/Kg

  Koce i eger

 • Dental
  7000 Lek/Kg

  Dental

 • Peshkatrice
  3500 Lek/Kg

  Peshkatrice

 • Kovac
  5000 Lek/Kg

  Kovac

 • Gjuhez
  4500 Lek/Kg

  Gjuhez

 • Romb
  4500 Lek/Kg

  Romb

 • Gjinkalla
  13000 Lek/Kg

  Gjinkalla

 • Aragosta
  14000 Lek/Kg

  Aragosta

Embelsira

 • Brown chocolate
  370 L

  Brown chocolate

 • Chess Cake
  450 L

  Chess Cake

 • Muss me fruta pylli
  450 L

  Muss me fruta pylli, biskote dhe cokollate me whiski

 • Sufle cokollate me akullore
  420 L

  Sufle cokollate me akullore

 • Bavareze me vanilje
  300 L

  Bavareze me vanilje e xhelatine frutash

 • Akullore Gambero
  300 L

  Akullore Gambero

 • Fruta
  500 L

  Fruta

 • Panakota me borzilok
  350 L

  Panakota me borzilok, krem maskarpone me mjalte, biskote dhe recel domate